Tekil Mesaj gösterimi
Alt 25 Mayıs 2020, 20:26   #18
Kenan
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Help Polemiği <2> SoyLe.Net & BizimMekan.Com - #Help (2020)

Adrenaline Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Herkese merhaba,

Uzun zamandır help bölümünde yorumda bulunmamıştım. Çok eski bir help founderi olarak, server'ın help yönetici görevleri çok dikkatimi çekti . Yönetim kurulu, help sınav genel sorumlusu gibi bölümlere yer verilmiş. Çok komik geldi bana sanki bir server da insanlara yardımcı olan gönüllü insanların bölümü degilde bir şirket yöneticilerinin departmanı gibi olmuş. Bir tek insan kaynakları eksik.

Herkeze görevinde başarılar dilerim.

Her yönetimin kendine özgü bir çalışması olur. Bizim yönetim anlayışımızda bu zaman'da help 'e ilgi azken 3 beş kişiyi yardım için help'e beklemek yerine herkesin çalışmasına yönelik icraatler gerçekleştirmek'dir. Tabi siz kendinizde dediğiniz gibi helpden çok uzak kalmışsınızki şuanda bu help yönetiminin ve sizi güldüren o departmanların sunucuda ne yaptıklarından bi habersiniz. Keza bunu dalgaya almak yerine sorsaydınız eminim birileride size anlatır ve bu olayın neden bu şekilde olduğunu açıklardı. Bence siz bi uzun zaman daha Help bölümlerine yorum yazmayınız. Öyle daha iyi görünüyorsunuz

Kullanıcı imzalarındaki bağlantı ve resimleri görebilmek için en az 20 mesaja sahip olmanız gerekir ya da üye girişi yapmanız gerekir.

Konu Kenan tarafından (25 Mayıs 2020 Saat 20:28 ) değiştirilmiştir.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları sohbet odaları Benimmekan Mobil Sohbet