Tekil Mesaj gösterimi
Alt 14 Haziran 2020, 04:16   #4
Lost
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Tebrik ! BABALAR GÜNÜ.

vioLeta Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
Tüm babaların babalar günü kutlu olsun
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.

Eeeennnnn çok daaaaa

- Başta benimmm her zaman her koşulda babaliğini en güzel şekilde yaptığına şahit olduğum @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] minnnn
(sen süper babasin! Seni seviyorum)

- @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] benimmm canım, sevgilisine harika bir baba olan can damarım, gününü kutlarım.

- Beeee yüreği güzel kankilittommm benim @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] ciğim gününü kutlarım canım ciğerim çikolevettam

- @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] abiciğimmm, en kıdemli baba? Adam gibi Baba ! Gününü kutluyorum can abim.

- Ve dostum @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] babalarin babası beeeee Kevin Babaaaa ! Kutlarım

Evlatlarinizla beraber güzel bir babalar günü diliyorum size. İyi ki varsınız canlarım

Gününüz sağlıkla kutlu ve mutlu olsun.

ben hacı ben?

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları sohbet odaları Benimmekan Mobil Sohbet