Tekil Mesaj gösterimi
Alt 15 Haziran 2020, 11:58   #1
eiffel65
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
"Geçinemiyorum" dedi lüks aracıyla dişçiye gitti.

Karantina döneminde konserleri iptal olduğu için geçinemediğini söyleyen Demet Akalın, önceki gün Okan Kurt'la farklı lüks araçlarla Nişantaşı'na geldi. Dişçiye geldiğini söyleyen Akalın "Çok ağrım var" diyerek hızla uzaklaştı.

Ünlü popçu Demet Akalın ve Okan Kurt çifti önceki gün Nişantaşı'nda görüntülendi. Konserleri iptal olduğu için ekonomik zorluklar yaşadığını söyleyen Akalın'ın Kurt'la iki lüks araçla Nişantaşı'na gelmesi dikkatlerden kaçmadı.

Habertürk'te yer alan habere göre: Dişindeki dolgu düştüğü için tedaviye gelen Akalın, "Çok ağrım var. Dişlerimden dolayı bir haftadır doktora gidip, geliyorum. Aynı zamanda diyet de yapıyorum" dedi.

Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.

Öte yandan koronavirüs salgını nedeniyle konserleri iptal olduğu için "Geçinemiyorum" açıklamasını yapan Demet Akalın'ın iki lüks araçla görüntülenmesi dikkat çekti. Çift, lüks araçlarını valeye bırakarak işlerini halletmek üzere uzaklaştı.

Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.

Kaynak: Haberler

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet