Tekil Mesaj gösterimi
Alt 11 Temmuz 2020, 11:14   #15
Hesna
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Son dakika: Sakarya'daki şiddetli patlamadan acı haber geldi

Xander Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
4 defa üst üste iş kazası olan bir şirkettin, ISG uzmanları tarafından iyice denetlenmesi lazimdi, ölenlere allah rahmet eylesin mekanları cennet olsun. Cumhurbaşkanı şirketin sahibini aradığını açıkladı keşke bu kadar ilgi ölen ailerede gmsterilseydi. Bir hafta sonra tekrar açılır olan yine garibana fakire olur yazik.

Kesinlikle katılıyorum
Patlayıcılar icin illa fitillenmesi gerekmiyormuş beklemeden ve nemden etkilenerek kendiliğinden yanıcı hale gelebilme ozelliginin de var oldugu bunun uyarısının da yapıldığı ve buna rağmen havai fiseklerin taşındığı söyleniyor

Alıntı:
Sakarya’nın Hendek ilçesinde geçen hafta yaşanan Coşkunlar Havai Fişek fabrikasının patlamasında 7 kişi vefat etmişti. Aynı aileye ait olan ve adı her patlamadan sonra değişen fabrikada daha önce 4 patlama daha gerçekleşmişti. 14 Aralık 2014’te yaşanan faciada 38 yaşındaki işçi Yılmaz Şapoğlu hayatını kaybetti. Şapoğlu’nun ailesi 1 milyon 250 bin liralık dava açtı. Bunun üzerine şirket ‘kaza nedeniyle fabrikanın kapalı kaldığını, bu nedenle zarara uğradıklarını’ öne sürerek 1 milyon 800 bin liralık karşı dava açtı. Nevin Şapoğlu yaşadıklarını Atilla Güner’le Akşam Postası’na şöyle aktardı:

'Cenazeden bir gün sonra kızımız Zeynep doğdu'

..

alıntı sputniknews...

Ben de ihmal olduğunu düşünüyorum
Çok üzüldüm ilk haberi okuyunca
Allah rahmet eylesin her birinin mekanları cennet olsun inşallah

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları sohbet odaları Benimmekan Mobil Sohbet