Tekil Mesaj gösterimi
Alt 17 Temmuz 2020, 15:24   #1
yeSa
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Röportaj - Risque

Merhaba Arkadaşlar Popüler Üye Röportajımızı @Risqueİle Devam Ediyoruz

(qüzeL) Merhaba Risque Hoş Geldin Nasılsın ?

(Risque) iyim teşekkür ederim sen nasılsın qüzel

(qüzeL) Teşekkür ederim bende iyim öncelikle röportajımı kabul ettiğin için Ircforumlari.net adına teşekkür ederim

(Risque) Rica ederim.

(qüzeL) Risque biraz kendinden bahseder misin ?

(Risque) tabiki. erzincan da yaşıyorum sağlık ve muhasebe 2 mesleğim var. isvicre de doğdum 7 yaşında türkiye ye dönüş yaptık. bi süre istanbul da yaşadıktan sonra. Erzincan a yerleştim. annem ben birde kız kardeşim beraber yaşıyoruz.spor ve müzik olmazsa olmazımdır.

(qüzeL) Ne Güzel
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.

Peki Sanala Nasıl Başladın anlatır mısın?

(Risque) sanala tavsiye üzerine başladım öve öve bitiremediler 1 gün 2 gün derken kaptırdım kendimi kademe kademe yükseldim
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.

(qüzeL) Zaten hep bir gün , 2 gün derken kaptırıyoruz kendimizi

İrcforumarı ile nasıl tanıştın?

(Risque) Tesadüf oldu yani herhangi bi tavsiye üzerine olmadı kısacası.

(qüzeL) Peki Sanala Başladığın İlk Sunucuyu Hatırlıyor Musun ?
Ve Sanala Başlarken İlk Nickini Bizimle Paylaşmak İster Misin ?

(Risque) Mynet de başladım. Nick: Champion idi.

(qüzeL) Güzel Nick

Peki Şuan Aktif Oluğun Bir Sunucu Var Mı?
Yoksa Sadece Forumda Mısın ?

(Risque) arada girdiğim sunucu var genelde forumdayım.

(qüzeL) Peki Risque Nickinin Anlamı Nedir ?
Neden Bu Nicki Aldın Senin İçin Bir Anlamı Var Mı ?

(Risque) Türkçesi risk demek.benim için anlamı var oda bana yakışması

(qüzeL) Pekala, biraz kişisel sorular soralim artık

Gerçek hayatında Risque nasıl birisidir? Nelerden hoşlanır, neler yapar, neler sevmez, neler yersin bahseder misin bize?

(Risque) Burda nasılsam gerçek hayatımda da öyleyimdir. spor ve müzik dışında hoşlandığım birşey yok.sevmedim yemek mantar asla tahmül edemem. meyveyi ve tatlıyı çok yerim olmazsa olmazımdır

(qüzeL) Ne Güzel Kendi Halinde Birisin (:

Peki Hobilerin Nelerdir ? Ve Seni en iyi tanımlayan özelliklerin var mı ?

(Risque) hobilerim futbol oynamak gezmek müzik dinlemek. beni en iyi tanımlayan özelleğim büyüklerime karşı saygılı olmam her zaman.

(qüzeL) Zaten Açtığın Konularla Futbol Tutkunlugunu Belli Ediyorsun

Peki İnternette ya da bilgisayar başına geçtiğinde IRC ve forum dışında neler yaparsın?

(Risque) genelde oyun oynarım çoğu zamanda güncel haberleri okurum.

(qüzeL) Peki Hayalini kurduğun bir şeyler var mı? Varsa bunları gerçekleştirmek için bir şeyler yapıyor musun?

Risque) hayalini kurduğum 2 şey var biri ilerde evlenip yuva kurmak ikincisi işadamı olmak.

(qüzeL) Bence De Artık Bir An Önce Evlensen Çok İyi Olur
Allah Gönlüne Göre Versin İnşallah En Kısa Zamanda

Hangi takımı tutuyorsun? Tuttuğun takıma fanatik misin?

(Risque) Nasip kısmet amin inş
GaLatasaray aşığıyım belli olmuyormu

(qüzeL) Belli Belli Görmemek Elde Değil ;d
Peki Burcun ne ? Burcunun özelliklerini taşıdığını düşünüyor musun?

(Risque) Burcum boğa ve tüm özelliklerini layıkı ile taşıdığıma inanıyorum.

(qüzeL) Peki En sevdiğin renk ne ? Renklerin enerjisine inanır mısın ?

(Risque) Yeşil severim. renklerin enerjisine inanırım

(qüzeL) Peki Özel Bir Soru Geliyor ;d

Aşk Hayatında Biri Var Mı ?

(Risque) Hayır yok .

(qüzeL) Peki son olarak Forumda sevdiğin ve değer verdiğin kişileri bizimle paylaşır mısın?

(Risque) Başta sen olmak üzere çok kişiyi seviyorum ve değer veriyorum.

(qüzeL) Tesekkur Ederim Bende Seni Gercekten Seviyorum
Son olarak foruma ve kullanıcılarına bir kaç söz söylemek ister misin veya forumun eksik yönlerini ya da artı yönlerini bize aktarmak ister misin?

(Risque) Tüm forum kullanıcılarına başta sağlık huzur ve mutluluk diliyorum yüce rabbimden.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları sohbet odaları Benimmekan Mobil Sohbet