Tekil Mesaj gösterimi
Alt 02 Eylül 2020, 12:58   #1
Logobitombo
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Feza.NET Emek hırsızları ve Rezil Yönetim

Şahsım adına geçmemiştir olay fakat sevdiğim bir arkadaşım adına yaşanan tatsızlıktan bahsedeyim.. Bundan 1 hafta zaman kadar bir sunucuya girdi arkadaşım. ve onu ilk günden yetkili olarak aramızda görmek isteriz falan falan.Arkadaşımız tecrübeli deneyimli ve aynı zamanda web forum vb altyapları bilen birisi. Temalarını weblerini kurdu forumunu blogunu tasarımlarını yaptı içeriğini ekledi fakat ertesi gün hepsi direk silinmişti ben girmek istediğimde farkettim ve bunun üzerine arkadaşıma yazdım haberim yok dedi başka bişey yapılmış siteye ve hiç sormadan danışmadan yaptırılmış hani emeğin var ama biz değiştiricez demeden oluyor bu olayda bununla ilgili fotograf ve deliller mevcuttur. sonrasında hosting firmasından kaynaklı tema lisans sorunu yaşamışlar yeni aldıkarı temada direk Arkadaşım E***** sorumlu tutularak zline atılmış ve hakaretler yağdırılmış. bugün siteye girdiğimde ise sunucu sahiplerinden feza kanal genelinde küfürlü konuşmaları mevcuttur. anlaşılan o ki feza.net hiç bir şekilde güven teşkil etmeyen ve rezil bir yönetime sahip çöp sunucudur. herkes bilsin oranın nasıl bir yer olduğunu ki Ona göre davranılsın ispatları ise resim olarak ekliceğim ekte görebilirsiniz hem arkadaşıma yapılan haksızlığı hemde onun arkasından sohbet genelinde edilen küfürleri. resim ekleme yerinden ekliyorum

NOT: Bu konu arkadaşımı savunduğum veya sadece bu şahısa değil ne yazikki günümüzdeki insanlar hepsi demiyorum az da olsa böyle insanlar ve nereye girildiğine nerde sohbet edildiğine dikkat amaçlı açılmıştır bu konu.

Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.

Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları sohbet odaları Benimmekan Mobil Sohbet