Konu: Dj-Linux
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 04 Eylül 2020, 15:44   #18
Mesut
~ SohbetElit.com ~
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Dj-Linux

Risque Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
Benim kadar tecrüben var maşallah @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] Ben yayın alacağım zaman millet işi gücü bırakıp dinliyordu
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.

ihtiyarladik artık

Yayinimi kimler dinlerdi kimler o günler çok güzeldi
Yaş oldu 37.5

Artık ne yayın ne başka bir şey tek takıldım yer ircforumları ve siz değerli dostlarım yetiyor bana iyi ki varsınız
@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] ve diğer değerli dostlar sizleri seviyorum

Konu Mesut tarafından (04 Eylül 2020 Saat 15:45 ) değiştirilmiştir.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet