Tekil Mesaj gösterimi
Alt 13 Eylül 2020, 12:39   #33
zetty
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Unrealircd4 - UnrealIRCd-JRodix Türkçe Version

omerati Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
arkadaslar proje tanıtalım dedim farklı yerlere gitti konu lutfen bir kendinize gelin
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
yorum istiyorum

UnrealIRCd 4 uzerinden degil de, daha stabil olan en son surum 5 uzerinden Turkcelestirme calismalariniza devam edebilirdiniz.

Onun disinda tartisma konusu olan "spy modulu" yani ozel okuma modulunu UnrealIRCd zaten buyuk sorunlara yol acabilecegi dusuncesi ile kaldirmisti. [Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

Bazi arkadaslarda bu modulun iyi amacla kullanilabileceginden bahsetmis ki son derece yanlis. Ozellikle
Turkiye'deki IRC sunucularin profesyonel olmayan kisiler tarafindan yonetildigini dusunursek, spy modulunu savunan ozellikle bayan arkadaslari bu sunuculara davet ediyorum.

IRC denetlenmeyen bir ortam oldugu icin, kanunda bir yaptirimida yok. Aksi olsa en basta her turlu illegal faaliyetlerin dondugu, cinsel sapikligin hat safhaya ulastigi geveze.org kapatilirdi.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet