Tekil Mesaj gösterimi
Alt 13 Eylül 2020, 18:04   #35
ZX1Pro
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Unrealircd4 - UnrealIRCd-JRodix Türkçe Version

@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] : Gelişen irc-d dunyası ve gelişen teknolojiye ayak uydurmak gerekiyor.

Özel okuma modülü ilem irc-d dünyasini geliştireceğiz. evet etik bir firma sahibi olarak ahlaki açidan ben özel kuma mudülü kullanmiyorum/kurmuyorum diyerek bunu söyleyebilirsiniz.

@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] : Lütfen Great Hack belgeselini izleyin. öyle bir dünya yok. Siz peşinen özel hayatinizi sunmuşsunuz bile böyle savunma olmaz. Ayrıca herkes o modülün o amaçla kurulmadiğini. kendimizi kandirmayalim siz bana irc sunucusundaki özel okumadan bahsediyorsunuz. Yukarda yazdiğim belgeseli izleyinde facebook kullanicilarinin verileri satti diye neler oldu özel okuma falan diyorsunuz. komik

ZeuS: Sen şöyle diyorsun bir intrent sitesi üzerinden sohbet veya anlık mesajlaşma ile işlenebilecek suçlarda, internet data sağlayıcılar veri saklamak zorunda değiller ?

Evet Maskelenen o IP adresi kayit altina almak zorunda "yanliz özel loglari tutmak zorunda değil" kişilik haklari diye bir şey var. Herkes çok iyi anladi herşeyi.

[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

neden şimdi bizim irc ve ircd sunucularimizin neden dünya ile yarışamadiği belli oldu zaten

Konu ZX1Pro tarafından (13 Eylül 2020 Saat 18:14 ) değiştirilmiştir.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet