Tekil Mesaj gösterimi
Alt 13 Eylül 2020, 18:48   #36
NorthernLights
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Unrealircd4 - UnrealIRCd-JRodix Türkçe Version

Sen bir silah dükkanına gidip "Ben adam öldürmek için silah istiyorum" dediğinde sana "Tabi kardeşim, gel sana 45'lik bir magnum verelim, öldürücülüğü çok iyidir" der mi?

Yasal olarak suç teşkil eden bir geliştirmeyi senden talep ediyorlar ve sen de bunu veriyorsan, suça ortak oluyorsun demektir. Para kazanacağım diye insanların kişisel bilgilerinin alınmasına, mahremiyetine saldırılmasına ve kişisel görüşmelerinin 3. şahıslar tarafından görülmesine olanak sağlamanın neresi etik?

Madem o kadar rahat anlatıyorsun, kendi bütün görüşmelerini aç insanlara, herkes özel görüşmelerini, özel bilgilerini ve mahremiyetini görsün olur mu? Var mı cesaretin? O sunuculara giren, bu durumdan hiç haberleri olmayan insanları mağdur ederek kazandığınız paralar umarım bir yerlerden çıkar.

Kanunen bir takipten geçmiyorsunuz ama Allah büyük...

fLayer Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
Bazı arkadaşlar Şahsi olarak düşünmekte bu konuyu, ozel okunur okunmaz bu sunucu sahibinin bileceği birşey.

@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] ve @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] ile buı konuyu konuştugumuzda @Behrozwoolf herkesin ozeli herkese ben unreal4`e ozel okumayı koymuyacam dedi, ama Bir firma olarak düşünmem gerekirse o ozel okumayı koymak zorundayız.
Herkes sizin gibi düşünmüyor, müşteri geliyor ozel okuma istiyorum dediğinde müşteriye insanların ozeline saygımız var kodlamıyoruz diyemiyorsunuz.
Unreal4 kullandıgınızda yada @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]den/firmadan istediginizde direk belirtirsiniz benim sunucumda ozel okuma olmasın.

Artık unreal3 donemi bitmek üzerinde aylardır unreal4 uzerinde çalışmalar yapıyoruz. Gerek @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] Gerek @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] geliştirmeye devam ediyorlar. Çogu modul unreal4 `e ya entegre edildi yada moduller tekrardan yazıldı. İnsanların emeğine biraz saygınız olsun.
Omer kardeşim geliştirmeye devam etmekde edecekte siz kullanın yada kullanmayın o omeri bağlamaz, omer içinden gelenleri yapmaya devam ediyor.

Unreal4`e uyardı botlarda geliştirilmesi gerekiyor. bunun için @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]`a şuanda botunu ve botları unreal4`e gore uyarlamaya bşaladı.

Gelişen irc-d dunyası ve gelişen teknolojiye ayak uydurmak gerekiyor.
Sırf ozel okuma modulunu kodladıgı yad aentegre ettigi için yaptıgı o kadar çalışmayı göz ardı edemezsiniz bu emege saygısızlıktır.

Hayırlı sabahlar, iyi ifler.
Yazım Hataları için herkesden ozur dilerim.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet