Tekil Mesaj gösterimi
Alt 13 Eylül 2020, 22:27   #55
NorthernLights
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Unrealircd4 - UnrealIRCd-JRodix Türkçe Version

Ahlakı olan geri çevirir. O zaman uyuşturucuyu da herkes satsın, alana kalsın içip içmemek. Uygun mu? Filter'a da herşeyi eklerse sohbet edemeyecekleri için, sunucuda kimse kalmaz. Aklın bir tarafa çalışırken, kullanıcıların durmayacağını düşünemiyorsun.

Empati yaparak değerlendirin şu konuyu artık. Senin herhangi bir platformda her mesajın okunsa hoşuna gidecek mi? Ayrıca, hiçbir sunucunun girişinde "Dikkat! Burada özelleriniz okunabilir." diye bir uyarı görmedim? Gelen insanın özelinin okunacağını bilmesi mümkün değil.

Günümüzde birinin verdiği sırrı bile bir başkasına söylemiyorken, gelen herkesin özeli çarşaf gibi açılsın istiyorsunuz. Mümkünse eşinizi dostunuzu kullanıcı yerine koyarak düşünün...

Abc Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
Size bir soru sormak istiyorum sekershell, ofsbilisim ,zirveshell ve buna benzer firmalara gidip bana irc kurun içinde ozel okumada olsun dediğimde firma sahibi bana Özel okuma etik değil ben size kuramam diye gerimi çevirecek beni.

Özel okuma Kişinin kendi karekterine kalan birşeydir özel hayata mudahale etmek istemeyenler kurmaz, takip etmek isteyenler ise kurar buna firma değil müşteriler karar verir.

Bana Göre spamfilter`de bir nevi ozel okumadır.
reklam.c modulu her yerde var tüm kelimeleri spamlayıp (yazdıgınız kelime spam olarka dönmüyor sizin ruhunuz dahi duymuyor) ozel okuma gibi kullanılabilir o yuzden çok da şey yapmamak gerekiyor.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet