Tekil Mesaj gösterimi
Alt 19 Eylül 2020, 01:15   #4
IoRi YaGaMi
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Unrealircd4x 5x Güvenlik Modulü

omerati Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
Merhaba Arkadaslar

/* Copyright (C) All Rights Reserved
** Modul Yazari: Omer ATABER (OmerAti)
** Omer ATABER - OmerAti omerati6363@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...].com -
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.

** Murat - diEfoRyoU Murattargit@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...].COM -

** Erdem - AdmiraL erdem34440@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...].com -

*/

Yeni bir güvenlik moduluyle karsinizdayim kisaca tanitayim modulu size

sunucu girisinde direk proxy taramasi yapiyorum ve webden link kontrolu ile sunucuya aliyorum kullaniciyi
egerki girdigi nick ile ip ayni degilse baglanti saglanmiyor ve 24 saat ip adresi muaf kalıyor ayni zamanda muaf port secenegide var web girislerinde sorun yasanmasin diye

belki diye bilirsiniz sock botlar bunu yapiyor diye evet yapiyor fakat direk unreal modulu olmasi bence daha guzel yorumlarinizi bekliyorum goruslerinizi

test sunucusu: irc.jrodix.com

Emeğine sağlık Üstad. Çok güzel olmuş.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Mobil Chat