Tekil Mesaj gösterimi
Alt 19 Eylül 2020, 13:40   #9
KTeknoloji
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Unrealircd4x 5x Güvenlik Modulü

AspavA Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
Unrealde modül olarak kullanılması daha avantajlı keza sock bot üzerinden yapıyor olsan botun çalışacağı vds ayarlamak felan sıkıntı çoğu shell firması vds kendi temin edip botu kendi vds sine kurup yapıyor bu işi ama bota müdahale etme şansınız olmuyor dışarıya bağlı kalmaktansa kendi unreal üzerinden bu işlemi yapmak daha da faydalı olmuştur. hız açısından da daha hızlıdır diye düşünüyorum. güzel bir iş başarılar dilerim.

@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] güzel bir konuya değinmşisin ağzına sağlık ama şöyle bir olayda var biz shell firmaları olarak güvenip herhangi bir dosya veremiyoruz keza @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] arkadaşımız bir dostumuza Scr botunun çalışır halini teslim etti ve sonuç editlenip başka botmuş gibi gösterildi bizim insanlarımız çalma çırpma işiyle çok uğraştığı için şahsen Unreal4.x sürümümde herhangi bir modül bırakmıyorum kurulumdan sonra .c dosyalarını siliyorum cünkü dostumuz dediğimiz birkaç arkadaşımız bu modülleri farklı firmalara adımıza hediye ettiler bu yüzden herhangi bir erişim vermeme olayımız bundan kaynaklıdır.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Mobil Chat