Tekil Mesaj gösterimi
Alt 20 Eylül 2020, 22:34   #41
diShy
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: IRCForumları.Net Genel Sorumlu Yardımcısı : diShy ile Röportaj

thelord Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
ikinizide tebrik ederim, ikinizde IRCd kültürünü bilen nadir kalan insanlardansınız
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.

@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]'ım öncelikle geç okuduğum için özür dilerim senden ,d Başarılısın daha da başarılı işler yapıyorsun
)

@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] Mükemmel bir anne mükemmel bir dostsun Rabbim seni ailene ailenide sana bağışlasın, Bulut paşamıda öpüyorum

Canım @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] cuğum ne güzel şeyler yazmışsın ya amin inşAllah rabbim sana daha güzellerini yaşamayı nasip etsin çok çok teşekkür ederim hem kendi adıma hem de @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] şahinciğimin adına , iyi ki bizimlesin ♥

Not Nickli Üyeden Alıntı
@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] , emeğine sağlık çok hoş bir röportaj olmuş .
@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] , başarılar dilerim hayatında güzellikler hep seni bulsun 😘

~ Canımm @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] cuğum güzel anne cok teşekkür ederim güzel düşüncelerin için daha fazlası ve çok daha güzelleri seninle olsun bir ömür iyi ki bizimlesin ♥

EsiLa Nickli Üyeden Alıntı
Şahincim emeğine yüreğine sağlık keyifle okudum çok hoş bir röportaj olmuş.
Sana gelince @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]cim
Hak ettiğin tüm güzellikler ömrün boyunca hep bir adım ötende olsun. Güzel kalbin başarılara doymasın ailenle hep mutlu ve huzurlu yaşayasın seviliyosun

~ Ah cağnım @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] ♥ aminnnn çok çok teşekkür ederim güzel sözlerin için inan bana gözlerimle gülümsettin beni , Rabbim sana çok daha güzellerini nasip etsin ve yaşatsın inşAllah sen de seviliyorsun çok 😘

αrkαsí dσlu cumlєlєrє ínαníчσrum ..

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet