Tekil Mesaj gösterimi
Alt 25 Eylül 2020, 01:56   #7
Coda
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Feza.NET Emek hırsızları ve Rezil Yönetim

benim sunucum hakkında işine gelen yerleri kesip işine gelmeyen yerleri kesmişsin tam delikanlılığına göre yakışanı yapmışsın bu kişinin esas niki Enigma'dır öncelikle kendisi 2 yıl evvel zirveshelle de borç takmış birisidir ben Enigmaya 18 yıllık domainimi güvenip ftp şifrelerini vermek gibi büyük bir hata yaptım malesef kendisi bana webmaster olduğunu herşeyi kendi halledebileceğini söyledi fakat saçma sapan m.ö kalma bir arkadaşlık scripti demeye bile 1000 şahit isteyen bir script attı ben buna site üzerinde bazı değişikliklerinin yapılmasını istedim mesela arka plan resminin değişmesi gibi ve de makale girmesini söledim kendisi siteyle alakalı ne dediysem hiçbirini yapmadı sonra bu forumda üye olan ümit nikli bir arkadaşla ticaretimiz oldu bende ondan hızlı tema diye tema satın aldım onu kurdum sabaha bir baktım ki sitemdeki bütün dosyaları silmekle kalmayıp birde emeğie saygı diyip koskocaman siteme index atmıştı bana yalancı veyahut inanmıyorsanız index kısmını özellikle Emrehan dostuma sorabilirsiniz kimseye yalan söyleme gibi maksadım ya da birşeyim yok herkes dilediği gibi dilediğine inanabilir Emrehanın hemen yedeklerini tekrar getirmesiyle siteyi tekrar yerine getirebildik siz siz olun ASLA Enigma nikinden uzak durun kendisi MMuhabbet.com gibi sunucu da açmış gün gelir devran döner senin bana yaptıklarının aynısını sana da yaparlar düşmez kalkmaz bir ALLAH sunucuma hergün farklı farklı niklerle gelip beni kanalda provakeye etmeye çalışmanı ve de saatlerce geceleri sunucuya aklınca saldırı yapmalarını unuttum veyahut bilmiyorum sanma sakın elbet birgün bir yerde denk geliriz numaramı da engellemişsin aferin güzel beni her yerde aklınca her yerde rezil edeceğini hergün sunucuma giripte sölemelerini de unutmadım inşallah birgün realde orda burda şurdan adana ya da izmirde birgün denk geliriz seninle başka birşey de demek istemiyorum

Not: Moderatör arkadaşlarından ricam bu konunun silinmesi her resmi kendi işine geldiği gibi montajlayıp kendi işine gelmeyen kısımları koymayınca beni kötülemiş rezil etmiş olmuyorsunuz ben illegal faatliyet de yürütmüyorum saygılar

Konu Coda tarafından (25 Eylül 2020 Saat 01:58 ) değiştirilmiştir.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları sohbet odaları Benimmekan Mobil Sohbet