Tekil Mesaj gösterimi
Alt 18 Kasım 2020, 02:18   #7
yasar1122
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: PROFESYONEL ZNC HİZMETİ

Tupac Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] isteyene veririm host sinirsiz

verdiğin link çalışmıyor dostum.
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.

--IRCForumlari.NET ; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 02:18 -->-> Daha önceki mesaj 02:17 --

yasar1122 Nickli Üyeden Alıntı
Herkese Merhaba!

Aylık 4,99TL'den ( 3 gün deneme ücretsiz ) ZNC hizmeti vereceğim yakın zamanda.

Her şey hazır fakat henüz siteyi kurmadım, kurmadan önce burada arz/talep ölçmek istiyorum. Eğer yeterli sayıda talep olursa gerçekten profesyonel bir şekilde hizmet vereceğim. %100 güvenli ve veriler 3. kaynaklarla asla paylaşılmadan.

Bunu bedava veren bazı firmalar var ama çoğu kapalı veya proxy'den banlı IP'ler kullanıyor. Ben her 3 kullanıcıya tek bir IP vermeyi planlıyorum. ve Aynı IP kullanan kullanıcılar asla aynı sunucu üzerinde olmayacak. Yani bulunduğunuz sunucuda sadece size özel IP kullanacaksınız.

ZNC nedir? diye soranlara psyBNC'nin gelişmiş, WEB tabanlı olanıdır. İnternetten araştırıp öğrenebilirsiniz.

İletişim için özelden mesaj atıp, veya konu altına yazabilirsiniz.

iyi günler.

Gereken ilgiyi görmedi. Çünkü Türk sunucularında ZNC nedir? Ne işe yarar? bilen yok. Bilen de çok az.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları sohbet odaları Benimmekan Mobil Sohbet