Tekil Mesaj gösterimi
Alt 01 Aralık 2020, 16:24   #13
NerqiS
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Beni Destekleyen Dostlarıma Bilgilendirme...

MasteR06 Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
Adınıza yapılan haksızlıkları da anlatmanız lazım. Şuan hala adınız üzerinden prim kasılıyor ise buna dur denmeli. Forum yönetimi üzerinden prim kasılan konuyu kilitlemeli.
İnsanları tehdit edenlerin adına konu açsınlar.Sonuçta bazı kadınlar için şövanistlik yapanlar gene bir bayan olarak sizleri alenen tehdit ediyor ve o malum sunucunun yöneticileri üç maymunu oynuyorlar ise o kişi üzerinden prime devam etmeliler.

Herkes Kalbinin ekmeğini yer diyorumya. Ben Allaha Havale ettim, Aslında Bu Konuyu Açma Taraftarı değiLdim Lakin Açmak Zorunda KaLdım.

NorthernLights Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
Geçmiş olsun diyelim. Doğru yolun neresi olduğunu biliyorsun

Teşekkür ederim Berat

kelalaka Nickli Üyeden Alıntı
Geçmiş olsun.

Teşekkür ederim.

StanteaR Nickli Üyeden Alıntı
Boşuna Dememişler Sanal Alem Yalan Alem Diye , Nereye Gidersen Git A,B,C Sunucusu Olsun Yada Farklı Platformlarda Olsun Malesef Emek Yeniliyor Emek Etmiceksin Bence , Zamanında Bende 7-8 Sene Emek Verdiğim Bir Siteden Haklı Olduğum Halde Dışlanmıştım Olaya Kişisel Değil Genel Anlamda Yaklaşıyorum Rabbim Hepimizi Doğru İnsanlarla Karşılastırsın..

Ne Yazık ki Erhan, Emek Etmiyceksin hakLısın. Ama ben bulunduğum yeri güzelleştirmek adına hep bir emek sarf ediyorum, buna bizzat şahitte oldun muhakkak ki
Neyse Geç Olsun Güç oLmasın birşeylerin farkına varmak güzel.

hєrkєs kusurlαrı ílє kusursuzun pєşíndє..

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları sohbet odaları Benimmekan Mobil Sohbet