Tekil Mesaj gösterimi
Alt 07 Aralık 2020, 23:16   #9
AlgoS
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: TRSohbeti.net Ruyafm.Net Dj-AlgoS yayında

Teşekkrüler cümleten chiko kalmadin az dinledin :d
@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] evet ama uzun zamandir almıyordum bırakmıştım amac eglenmek dostlarla olunca aldim diyelim
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.

--IRCForumlari.NET ; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:14 -->-> Daha önceki mesaj 22:56 --

Danger Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
İyi yayınlar

Sagol kankam

--IRCForumlari.NET ; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:15 -->-> Daha önceki mesaj 23:14 --

Oktayy Nickli Üyeden Alıntı
Keyifli yayınlar.

Sagol toprak

--IRCForumlari.NET ; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:15 -->-> Daha önceki mesaj 23:15 --

|IRCSTAR Nickli Üyeden Alıntı
iyi yayınlar.

Teşekürler

--IRCForumlari.NET ; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:16 -->-> Daha önceki mesaj 23:15 --

FεaRLεSs Nickli Üyeden Alıntı
Keyifli Yayınlar

Sagolasin dünürüm :ddd

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet