Tekil Mesaj gösterimi
Alt 09 Aralık 2020, 14:07   #1
Sarya
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Erkeklerin Yaptığı Hatalar 101: Ayrılık Sonrası Yapılmayacak 8 Şey

1
Spotify’dan efkar içerikli müzik paylaşımı

Ha bize mesaj atmışsınız, ha Instagram’a story.

2
Instagram’da 50 yeni kişi takip etmek

Gönül ister ki yaşadığınız ilişki, size istediğiniz herkesi takip etme özgürlüğü veren bir ilişki olsun, fakat değilse de hemen “Takip Et” tuşuna yüklenmeyin. Kızlar bir yere kaçmıyor.

3
Mazeret bulup mesaj atmak

“Merhaba. Ofiste mimar tanıdığı olan biri var mı diye sordular da, annen aklıma geldi...” Ya yok artık. “Özledim” kelimesi 7 harften oluşuyor ve o basitlikte söylendiğinde takriben 1 saatte yanınızda olma olasılığımız çok daha yüksek.

4
Annelerin aranması

Annemizle özel bir bağ kurmuş olabilirsiniz ama o bizim annemiz, evimiz, en güven duyduğumuz yer. Orada da sizle karşılaşırsak köşeye sıkışırız. Bırakın orası bizim kalsın.

5
Yoğun fotoğraf paylaşımı

İlişki boyunca Instagram’a hiç resminizi koymayıp, ayrıldıktan sonra yakışıklı çıktığınız bir fotoğrafı, “Sahalara geri döndüm!” mesajı vermek için koymayın. Önerimiz bizim de tanıdığımız yakın arkadaşlarınızla ya da ailenizden birileriyle fotoğraf koymanız. Daha duygusal bir yaklaşım gibi gözükür.

6
Görünce selam vermemek

Paylaşımlarınızı onurlandırın. Birbirimizi kıyafetsiz görmüş insanlarız, bir Selam’ınızı alalım.

7
Aynı ortamda dik dik bakmak

Şöyle yapalım; ya siz mekandan ayrılın, ya bizim ayrılmamızı bekleyin, ya da birbirimize nefret bakışları atmayalım.

8
Ayrılığın hemen akabinde eşya alışverişi

Bunun doğrusu yok sanki ama acele etmenin yanlış olduğu kesin. Çok acılı bir ayrılık yaşamadığınız sürece eşyalar birkaç hafta sonra arkadaşlar üzerinden takas edilebilir

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet