Tekil Mesaj gösterimi
Alt 10 Aralık 2020, 00:22   #7
KaNKa
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: sosyalchat.net

Yazdıklarıma başlamadan önce şunu belirteyim 2 tarafı da tanımam muhabbetımde varsa en fazla selamdır.

Öncelikle tarafsız bakmak zorundayım olaya bu dediğiniz wiki sayfaları bir çok forumda zaten ücretsiz olarak dagıtılan herkesın girip sitesını ekleyebileceği siteler ki bu tahrip denemez benım gozumde o da kendi sitelerini eklemiş. Tahrip dediğiniz olay size ait olan bir siteyi yada sizin şifreniz ve bilgilerinizin olduğu siteyi bilgilerinize erişerek sizi zor durumda bıırakır o vakit anlarım.

Keza 2 resme dikkatli bakınca birşey çok açık ortada siz sohbet kelimesine wiki çıkmışsınız arkadaş ise c.... kelimesine.
şimdi sizi nasıl tahrip ediyor onu da anlamış değilim. Çok ilginc bir dert yanma olmuş. Keza Spama sokmaya çalışıyor deseydınız onunda çözümü googleden linkleri red edersiniz biter.

Keza dert yandıgınız konu sizin ekledıgınız yerlere sitesini eklemiş. Siz Seo Nasıl Yapılır olayını çok farklı anlamışsınız. Dış seo da rakiplerini incelersin onların backlink aldıgı yerlerden baclink alırsın almaya çalısırsın. Bunun için mucadele edersin. Sizin yerinizde olsam mutlu olurdum kendinize rakip bulmuşsunuz.
Ama siz dıyorsunuz ki benım ekledıgım yerlere kimse eklemesin kusra bakmayın da öyle bir dünya yok. Öyle birşey istiyorsanız kendi sitelerinizi acarsınız kendi sitelerınıze eklersiniz. Başkasına ekletmessınız.Keza şu yazdıklarınızla benim gözümde haksız olan sizsiniz. Kendinizi rezil etmişsiniz kısaca benım gözümde.

Şimdi gelelim konuya yazan ve beğenen arkadaşlara sizlere de şunu soruyorum seo dan ne derece anlıyorsunuz da geçmiş olsun emek hırsızlıgı dıyorsunuz. Ortada bir emek hırsızlıgı yok forumlarda ücretsiz dagıtılan sitelerden birine başka arkadaşlarda eklemiş. Bu konuya yorum yazan herkes o sitelere kendılerı uye olup yazabilirler.
@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]
Eğer yanlışlıkla başkaları da eklemişse sohbet vb alanına arkadaşın mantıgına göre onlarda suçlu. Kimse kusra bakmasın böyle bir dünya yok.
Buyrun bende ekledım
[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

Konu KaNKa tarafından (10 Aralık 2020 Saat 00:31 ) değiştirilmiştir.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları sohbet odaları Benimmekan Mobil Sohbet