Tekil Mesaj gösterimi
Alt 22 Aralık 2020, 21:50   #1
aLya
Gökalp ♡
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
22 Aralık 2020 Başak Burcu Günlük Yorumu

Başak burcu günlük yorumu geçmişte kalan kişileri unuttum artık istemiyorum diyor olduğunuzu görüyorum. Her ne kadar diliniz böyle söylüyor olsa bile kalbiniz bunu onaylamıyor olabilir. Bu yüzden kendinizi kandırmayı bırakabilirsiniz. Ve eğer hala seviyorsanız geride kalan ilişkinizi kurtarmak için bir şeyler yapabilirsiniz. Bu ara duygusal olan hallerinizden biraz uzak kalmanız gerekebilir. Hayat sadece hayatınızdan giden kişilerden ibaret olmadığını ve kalanların da sizlere ihtiyacı olduğunu göreceksiniz. Bunları da düşünürseniz aslında sizler de yalnız kalmayabilir ve güzelliklere hızlı bir şekilde geçiş yapacaksınız. Başvurduğunuz bir projeniz varsa bu süreçlerde sonuçlanabilir. Çevrenizde sağlık sorunu olan biri varsa kısa bir ilgi ile bu sorunlardan kurtulacaksınız. Artık her şeyin kendi lehine olması için ellerinden geleni yapabilir. İnsanlar ile olan iletişimlerinizde biraz daha dikkatli olmalısınız. Böylece hem yanlış anlaşılmalardan kurtulabilir hem de çevrenizdeki insanların kalbini kırmadan rahatlık ile devam edeceksiniz. En güzel olan anların kısa sürede sizlere gelmesi söz konusu olabilir. Bunun için biraz daha sabır ile beklemeniz yeterli bir durum olacak.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet