Tekil Mesaj gösterimi
Alt 30 Aralık 2020, 16:37   #19
Merve
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Helper Röportaj : Merve

Not Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
Keyifle okudum @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]'cım emeğine sağlık
@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] , hayatında başarılar diliyorum

Teşekkür ederim
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.

--IRCForumlari.NET ; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:36 -->-> Daha önceki mesaj 16:32 --

MT EkoL Nickli Üyeden Alıntı
Vay Merve kaptan gayet keyifli sohbet olmuş. Seninle aynı departmanda olmak ve seni tanımak güzel :P

Benim içinde öyle sayın EkoL
) canımsın<3

--IRCForumlari.NET ; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:37 -->-> Daha önceki mesaj 16:36 --

RisK Nickli Üyeden Alıntı
Başarılar @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

Sağolun

Sana kırmızı çok yakışıyor ama ben mor seviyorum...
Kullanıcı imzalarındaki bağlantı ve resimleri görebilmek için en az 20 mesaja sahip olmanız gerekir ya da üye girişi yapmanız gerekir.

Konu Merve tarafından (30 Aralık 2020 Saat 16:34 ) değiştirilmiştir.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları sohbet odaları Benimmekan Mobil Sohbet