Tekil Mesaj gösterimi
Alt 03 Ocak 2021, 00:27   #18
|IRCSTAR
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Sunucu Sahiplerinin Dikkatine.!!

Sindy Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
Bence örneğin 8 sohbet sitesi sahibinden ayda bannera koymak için 100 tl alsan. 8 x 100 = 800 tl yapar. 800 tl ye aylık forumu google reklam versen hem forum hem de sohbet sitelerine fayda sağlayabilir. Tabi forumun kelime bilgi haznesi geniş dolu olmalı..
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.

߀nim Maksadım faydali ola bilmek Kendi Cıkarlarım icin bu fıkrı atmadım ortaya amacım burdan para falanda elde etmek degil . SeriSohbet.net Acıldıgı gunden buraya Asd de reklamda ßu konuda destegim hic kesilmedi hiç de reklamdan asagıya ınmedi. ben bana destek veren degerli bir arkadaşımın hesabına baktıgımda yaptıgı paraya ınanamadıgım ıcın bu durumu dusundum bence katılım olursa ınsanlarda karsısındaki insanı tanımadan cıkarlarını hesaplamamalı aksi durum söz konusu oldugunda kacacak delik aranır. benim niyetim burada her google bizden ayrı ayrı para alacagına bir sitede toplu bır reklam oldugunda insanlarda oraya zamanla alışıp tıklayıp sunucularımıza gırış yapacaktır dıye dusunuyorum zamanla ins olacagındanda suphem yok

--IRCForumlari.NET ; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:27 -->-> Daha önceki mesaj 00:23 --

fatal Nickli Üyeden Alıntı
iyi niyetini takdir ediyor, böyle mantıksız ve akıl dışı projelere ayırdığın vakit için üzülüyorum.

ben üzülmüyorum En Azından ön yargıları ve daha kazanmaktan cok kazandırmayı dusundugum icin bunu söylüyorum belki olmayacak belkide cok olacak mesele benim forum degil ben bunu bir cok kez de dile getirmiş bir insanim. SAdece Wepsitelerin reklamı olacak şekilde bir wep üzerine 20 sunucu icerigine reklam ekleyip o siteyi reklam verirlerse insanlarda o siteye tıklayarak sitelere ulasır o sıteyede istedikleri kadar banner kelimede reklam eklene bilir sunucularını kasa bilirler. ama yine bu fıkırde benim cıkarlarımı dusunecek cok ınsan var ben cıkarımın peşinde degilim. @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] Tşk ediyorum beni anLadıgın için Saolasın eyw.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet