Tekil Mesaj gösterimi
Alt 04 Ocak 2021, 21:26   #22
|IRCSTAR
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Sunucu Sahiplerinin Dikkatine.!!

ZaLim Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
Daha doğru düzgün anlaşılabilir cümleler kurmayı beceremeyen bir adamın akıl dolu projesine bence +50 usheri olan hiç bir sunucu sahibi yanaşmaz.

KuruLan CumLeler e degilde de yapılmak isteneni anlamak yerine SanaL da insanLArı ezme ßabında Cumleler kurmak
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
beni anLayan iyi anLadı ßen O konuyu acarken içimden gectigi gibi actım afilli cumleler ile renklendire bilirdim
Lakin öyLe afilli cümleleri kurup insanları cezbetmek yerine daha sade cumleler kurmayı tercih ettigim icindir. Cıkarcılık yaparak afilli cumleler kuranların yerine sade cumleler ile içimdekiler ile söyledigim şeyler bunlar ezik insanlar klevye basına gectiginde ezildikleri kadar ezmeye calışan insanların cümleleri ile cümlelerini boşuna harcama benimde eze bilecegim bir çok cümlem olur
vızırda.com

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları sohbet odaları Benimmekan Mobil Sohbet