Tekil Mesaj gösterimi
Alt 23 Ocak 2021, 18:32   #1
DjXugo
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
SohbetFul.Net sitesi Lamerligi (botnet saldırısı)

Selam sevgili IF Kullanıcıları, Herkese Hayırlı IF`ler Dilerim.

öncelikle böyle bir Konu açmak zorunda kaldığım için üzgünüm onu belirtmek istiyorum, hala bu tür insanların var olması beni cidden üzüyor.

Hosting firmaları ücret karşılığında reklam fırsatı sunuyor, google Ads ücret karşılığında reklam fırsatı sunuyor, Bir sürü SEO çalışması yapan firmalar var fakat günümüzdeki Lamerler PARA verip değil, Sunuculara saldırı yaparak User Kazanmaya çalışıyorlar, sergiledikleri davranışlar hiç etik değil.

Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.

Bugün sunucuma SohbetFul.Net sitesi tarafından Reklam atıldı, üstte de gördüğünüz gibi, Reklam yapan bu acınacak halde olan insanı kanaldan attık (Zline) uyguladık. Arkadaşa hakaret veya küfürde Bulunmadık, sadece Zline uyguladık tekrar tekrar Belirtiyorum, fakat sanırım arkadaşın saldırısı başarısız olduğu için kendisi bu Durumu Kabullenemedi ve Botnet saldırısına geçiş yaptı Resimde de Gördüğünüz gibi.

Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.

Şimdi Değerli IF Kullanıcıları soruyorum size bu yapılan Adamlığa sığar mı, adamlığı geçtim insanlığa sığar mı tam tamına 4 saat boyunca Botnet saldırısı uyguladı durumu kabullenemediği için.

En son sitelerine gidip Sunucu sahibi ile görüşmek istediğimde özelden aldığım cevap şu oldu `UZA`
Reklama verecek paraları yoksa eğer İBAN atsınlar biz verelim
ama böyle karaktersizlik yapmasınlar.
Buraya saldırının Devamını Ve Gereken Kanıtları Ekliyorum Değerli IF Kullanıcıları

Ben her ay GoogleAds ta 500 ile 1000 TL arası reklam veriyorum değerli IF Kullanıcıları 2 gün sonra da reklam ücretimi yüksetlemeyi düşünüyorum 1500 tl ye, sürekli SEO çalışmalarında Bulunuyorum burda benim verdiğim emeğe, harcadığım zamana yazık değil mi. Başkalarının emeğini hiçe sayan bu tür Lamerler 200 tl verip sunucu açıyorlar, Başkalarının emekleri ile bi yerlere gelmeye çalışan bu tür insanların İRCForumlarında Barındırmamalı takdiri tabiki saygıdeğer IF Yönetimine Bırakıyorum, Ayrıca burdan @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] yetkililerininde de seslenmek istiyorum ve Rica Ediyorum Böyle lamerlere ücret karşılığında Sohbet Paneli satmamasını temenni ediyoruz.

Not: Burda amacım kesinlikle Şekershell firmasını karalamak değil, bende Hostingimi o firmadan aldım ve çok memnunum. Sadece Şekershell firmasına değil, tüm Hosting firmalarından rica Ediyorum, Böyle lamerlere Hosting vererek, onlara başka insanalrin emeğine saygısızlık yapma fırsatı verilmemesini temmeni ediyorum.
Herkese Hayırlı IF"Ler, Mutlu ve Sağlıklı Akşamlar Dilerim.

Seviyo.Net

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları sohbet odaları Benimmekan Mobil Sohbet