Tekil Mesaj gösterimi
Alt 28 Ocak 2021, 15:43   #9
DjXugo
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: SohbetFul.Net sitesi Lamerligi (botnet saldırısı)

Haje Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
Yani bunların nesli tükenmekte deqil
Sıkılmıyorlarda başkasının emegini hiçe saymak zaten bunların işi
Böle saldırı yaparak yol alıyorlar yazık ya acıyorum bunlara
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.

Hadi reklam atıyorsunuz anladık da saldırmak neyin nesi sonra biz asla yapmadık yapmayııızz herşey ortada zaten.
Biraz özünüz olun

Söyleyip anlatmak istediğim herşey anlatmışsınız. Teşekkürler

--IRCForumlari.NET ; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:43 -->-> Daha önceki mesaj 15:41 --

Esirkan Nickli Üyeden Alıntı
Ağzınla diyorsun yeni açılmış. Artı biz seni tanımıyoruz sen bizi neden gelelim sana oyle bişi yapalım. Vallahi ilk reklam senden geldi. Biz geldik küfürlü attıldık. Bizde sana o dersi verdik. Neden başkası değilde sen madem geldin gelip bnmle konuşsaydın sana o vakit herseyi verirdim. Şimdi gelmiş ifte konu açmış şu bu yahu iki dakka erkek olun iki dakka fazla değil güzel dostum. Erkek ol canımı ye. Reklam atan her kimse en kalitesiz insandır. Sizin gibi...

Bak arkadaşım ben her ay googleye 1500 tl Reklam veriyorum zaten, gelip senin emeğini hiçe sayarak sunucunda Reklam atmam reklam atan siz oldunuz konuşmak için sunucunuza geldiğimde UZA kaybol gibi cevaplar verdiniz. O yüzden burda show yapma.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet