Tekil Mesaj gösterimi
Alt 29 Ocak 2021, 16:18   #3
ReaList
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: @BadNick penceresin de toplama

High Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
Selamun aleykum arkadaşlar. Kullanmış olduğum Badnick KOD'un da atılan maskları echo ile göstermek için bi eklenti yaptım fakat ben bunu @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] ismi adı altında bi pencere de göstermesini istiyorum. Fakata yapmadım yardımcı olabilecek var mı? mevcut düzenlediğim KOD ;
Dipnot Mesajı: if $ulist($nick,badnick,1) != $null { echo 11 -a ***0,1 # 12Kanalında uzaklaştırılan 0,1BADNiCK:4[ $nick ]12 yasağa takılan kısım:4 $v1 }

Ben bu KOD'u echo olarak değil de @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] adı altında ayrı pencere de göstermesini istiyorum.

Kod:   Kodu kopyalamak için üzerine çift tıklayın!
if $ulist($nick,badnick,1) != $null { if !$window(@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]) { window -gn1 @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] } echo 11 @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] ***0,1 # 12Kanalında uzaklaştırılan 0,1BADNiCK:4[ $nick ]12 yasağa takılan kısım:4 $v1 }

Not: Sayfa yenilemediğinden @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] cevap vermiş göremedim.

Konu ReaList tarafından (29 Ocak 2021 Saat 16:22 ) değiştirilmiştir.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet