Tekil Mesaj gösterimi
Alt 07 Şubat 2021, 20:15   #7
DjXugo
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: OFSBilisim Alpha Özel Sunucu Sistemi

SuLh Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
Valla ben botu kodlarken epey keyif almıştım. Umarım siz de kullanırken keyif alirsiniz :p

Selam Sevgili IF Kullanıcıları,

2 Gün önce Bu Botu Test etme fırsatım Olmuştu @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] sayesinde
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
Bu Bota gerçekten çok emek verilmiş Arkadaşlar, Bota ne arasanız var ve en çok hoşuma giden yanı şu oldu Kullanıcı Botun bir çok Kısmını Kendıne Göre ayarlayabiliyo, Benim şahsi fikrimi soracak olursanız iddia ediyorum daha iyisi YOK! Hani derler ya Anlatılmaz yaşanır diye o hesap işte

@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] yine kalitesini Konuşturmuş, umarım Emeğinizin karşılığını Alırsınız Dostum, Başarılarınızın Devamını Dilerim.

Kullanıcı imzalarındaki bağlantı ve resimleri görebilmek için en az 20 mesaja sahip olmanız gerekir ya da üye girişi yapmanız gerekir.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları sohbet odaları Benimmekan Mobil Sohbet