Tekil Mesaj gösterimi
Alt 16 Şubat 2021, 16:34   #12
Kenan
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: SOYLE.NET&BiZiMMEKAN.COM #helpteam kanalında founderimiz Kenan Hocamızın,ukala ile yaptığı 'HELPSERV' konulu eğit

judith Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
Bir şey soracam taşlanmıcaksam, bu komutlara gugıldan ulaşamıyor muyuz ? Yani 2021 senesinde copy paste gibi geliyor bana artık komutlar, merak mı ettim gugıldan bakar hallederim gibi geliyor..Bilemiyorum Altan ..

Herbirşeyi Googleden bulubilirsiniz. Fakat kendinizi googleden eğitemezssiniz, geliştiremezssiniz, sistemin işleyişlerinde googleye muhtaç kalırsınız. Bu aynı şuna benzer : Okula gitmeden Profesörlüğe aday olmak gibi. Burda amaç sadece komutun ne olduğu değil, komut ile neler yapabiliceğin zamanımızın miRC coderlerinin temelide komutlardan başlar. Komutsuz bir kod çalışmaz, kullanılamaz. Bazı yardım istekleri düşünceye dayalı olabilir. Her düşüncenin karşılığı googlede çıkmaz. Öncelikle şunu bilmemiz gerekiyorki irc servisleri sadece op ekle op sil den ibaret değildir. Sistemleri tamamen tanıyan biri ile tanımadan googleye bakanın tecrübeside, bilgiside çok farklıdır. Biz insanları sadece komut öğretmiyoruz, onlara aynı zamanda süreklilikleri oldukları içün temelden bilinçlendiriyoruz. Günümüz sistemlerinde yetkiler para ile olmuş durumda, dolayısıyla sistemlerde bulunan adminlerin bir çoğu bilgi ve donanım bakımından zayıflar. Hangi sunucu olur ise olsun bir helperin yetkilendirildiği sistemdeki başarısı, tecrübesi ile ücrete mahsuben yetkilendirilen bir kişinin tecrübesi ve başarı oranı aynı olmayacaktır. Bu sebepledirki ; site içerisindeki bilinçli toplum, güvenlik konusunda donanımsal faliyetler, buna bağlı sanal tecrübe ve saygı oranı, site içerisindeki huzur sukûnu artacaktır. Size eğitim alan ve googleden bakan arasındaki farkı kendimce özetlemeye çalıştım. Taşlanma konusuna gelicek olursak, her insan hür iradesinde saygıya müktedir aklından geçen duygu, düşünceleri söylemekte özgürdür. Bundan rahatsız olmayınız bu tabi hakkınız.. Keyifli forumlar.

Kullanıcı imzalarındaki bağlantı ve resimleri görebilmek için en az 20 mesaja sahip olmanız gerekir ya da üye girişi yapmanız gerekir.

Konu Kenan tarafından (16 Şubat 2021 Saat 16:36 ) değiştirilmiştir.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet