Tekil Mesaj gösterimi
Alt 29 Mayıs 2021, 01:30   #6
RisK
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: SohbetFull Death AcizLigi

Esirkan Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
La bebe küfür eden sensin aciz insan ana bacı katan sensin de aile kutsaldir diyor biz daha senin ailene tek küfür etmedik karaktersiz insan seni risk denilen kadın kılıklı erkek o reklamı sağa sola sen kendin atiyon atanda karaktersizdir. Senin ipinle kaç kişiye verdim senin ip çıktı. İki dakka erkek olun. Gelin karşımıza. Nester denilen karaktersiz abilerine güvenip küfür ettin siteyi kapatacaZ DEDİN noldu kptsaniza totoslar
Yahu bu iki karaktersize güvenmeyin ikiside aynı b. Ooo.k erkeklik yok bunlarda yeminle. Risk ve Nester ikinizde zerre erkeklik hissi yok. Bebeler sizi anca kuru küfür başka bişi yok.

Dinime Küfreden Müslüman Olsa Delikanlı ol Az Bebe Adreslerinizi Verseniz Anca Saklanyorsunuz Herkez Sizin Nasıl Karaktersiz Olduğunuzu Biliyor Mesela O Death Cocuğuna Karsılık 130 tane Nick Soktum Sunucuna Engelleyemediniz Buraya Atmaya Kalksak Elimizdeki Fotoğrafları Utanırsınız Diyeceğimde Sizde Utanacak Yüz De Yok Sunucuya Giremeyince sohbet siteleri bitti sesli sohbet vs gibi sitelerede reklam atmaya başlamışınız benim ip adresim beLLi Mekanımda belli Her zaman Beklerim Gelebilirseniz o Sunucuyu da kapatacaksınız Size hic bir Shell Firmasında Rahat Yüzü Yok
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
Bunu o Kalın Kafana Sok

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları sohbet odaları Benimmekan Mobil Sohbet