Tekil Mesaj gösterimi
Alt 06 Haziran 2021, 10:38   #21
ReLaX07
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: SohbetFull Death AcizLigi

Tejxele Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] millete yorum yapmayi biLiyorsan eliştiri yapıyorsan benimde eliştiriye hakkım var dimi Ben kimsenin ayakcısı degiLim Ben SAdece sunu sana söylim belli ki yaların cok derin ki güceniyorsun bence sen önce biraz kendini toplamaya bak sonra konuya müdahele et SeviLiyorsun
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.

Bizim yaramız Yok Kardeş Meraklanma Yorum Yaparsın Eleştiri de yapabilirsin ona lafım yok sadece konunun tam olarak ne olduğunu bilerek yorumla kimse kimseye durduk yere küfür etmez hakaret etmez Bize gelip alakamız yokken Durduk yere Küfür eden Birisini Savunmaya çalışır Gibi Konuşmanda Anlamsız Her İki Tarafta Suclu Ama Arada Neden Biz Küfür Hakaret Yiyoruz Onu Anlamıyorum Bu işe Kökten Çözüm Lazımsa Her İki tarafında Konusup Anlaşması Her Zaman Konuşmaya Uzlaşmadan Yanayım Böyle O Sunucuya Git Küfür et O Sunucuya Git Reklam Atla Nereye KADAR milletin sunucusunu Rahatsız Etmesinler İstediğimiz

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet