Konu: Muaf kanal
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 13 Haziran 2021, 17:19   #5
YouMyCure
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Muaf kanal

cLntS Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] Hocam, kanallara girişte otomatik halfop'a çıkmak istiyorum fakat, txt okutmalı muaf kanal ekleme olayı da olsun istiyorum, örnek !Muafk Ekle #IRCd eklendiğinde, o kanalda bana halfop vermesin. böyle bir kod varmıdır rica etsem geri dönüş yapar mısınız ?

Ozelde veya kanalda !muafk ekle-sil-list #kanal kodu denemedim ama çalışır.
Kod:   Kodu kopyalamak için üzerine çift tıklayın!
on *:input:*: { if $regex($1,/^([.!]muafk)$/Si) { elseif $2 ==list { var %i = 1 | while %i <= $hget(muafk,0).item { echo -a $hget(muafk,%i).data inc %i } } elseif $2 == sil && $3 { if !$hget(muafk,$3) { echo -a $3 zaten muaf kanal listesinde degil. | return } .hdel muafk $6 | .hsave muafk muafk.ymc echo -a $3 muaf kanal listesinden silindi. } elseif $2 == ekle && $3 { if $hget(muafk,$3) { echo -a $3 zaten muaf kanal listesinde. | return } .hadd -m muafk $6 ok | .hsave muafk muafk.ymc echo -a $3 muaf kanal olarak eklenmistir. } } } on *:start: { if !$hget(muafk) { .hmake muafk | hload muafk muafk.ymc } } on *:join:#: { if $nick = $me { $iif(!$hget(muafk,#),mode # +h $me) } }

Konu YouMyCure tarafından (13 Haziran 2021 Saat 17:20 ) değiştirilmiştir.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet