Tekil Mesaj gösterimi
Alt 19 Temmuz 2021, 19:09   #6
NurSima
~ Lafazan.Net ~
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: NurSima Kimdir?

Feronia Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Sakin, agirbasli efendi biri
caliscak ve basarili

Tşk ederim

--IRCForumlari.NET ; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:06 -->-> Daha önceki mesaj 19:05 --

Risque Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Tanıdığım en iyi insanlardan biri @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] Allah uzun ömürler versin inşallah.

Tşk ederim Amin cümlemiz inş..

--IRCForumlari.NET ; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:07 -->-> Daha önceki mesaj 19:06 --

Jkl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
NurSima benim editör ümdür ..

Her zaman (:

--IRCForumlari.NET ; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:07 -->-> Daha önceki mesaj 19:07 --

Jkl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
NurSima benim editör ümdür ..

Her zaman (:

--IRCForumlari.NET ; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:09 -->-> Daha önceki mesaj 19:07 --

Dedecan61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Gençlik ve askerlik yıllarımda Bjk futbol takımında Kaptan Atom karınca rıza vardı o zamanlar.. Çalışkanlığı ve enerjisiyle meşhurdu mübarek.. Bende buraya gelene kadar daha çalışkan biri olmadığını düşünürdüm.. Nursima ne zaman gelsem burada..ne zaman gelsem konular açıyo..ne zaman gelsem insanlara birşeyler vermeye çalışıyor... Atom karıncanın pabucu dama gitti anlaşılan..Fedâkar bir insan hanım efendi vesselam.. Allah başımızdan dünya durdukça eksik etmesin..

Çok tşk ederim hep beraber inş

Kullanıcı imzalarındaki bağlantı ve resimleri görebilmek için en az 20 mesaja sahip olmanız gerekir ya da üye girişi yapmanız gerekir.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet