Tekil Mesaj gösterimi
Alt 11 Ağustos 2021, 18:09   #68
CyBeR
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: PySSyCaT Kimdir ?

@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] (: biliyorum ne diyeceğini eSKueL konuyu hortlattığın için sağol (: eee ne yapayım işimin adı ne (: ilk zamanlar senin konularına yada yorumlarına denk geldiğimde şöyle diyordum,helal olsun çekinmeden içinden ne geçiyorsa onu diyor,zekisin hemde çok,leb demeden leblebiyi anlıyorsun (: birilerinin birileri için ne dediğini asla önemsemem ben illaki kendim tanıma taraftarıyım,senide kendim tanıdım,seninlede muhabbetimiz yok etiketler haricinde,ama inan bana ben insanları tanıyorsam,sen deli dolu yaşamasını seven hayatı akışına bırakan,anı yaşayan,kalbinde kötülük olmayan,yardım sever,çok iyi birisin,bu benim görüşüm sen öyle değilim bile desen ben seni öyle benimsedim bir kere bu anlattığım izlenimleri bıraktın bende (: Ayrıca sevilen,değer verilen ve saygı duyulan birisin,ben tarafındanda seviliyor,değer veriliyor ve saygı duyuluyorsun unutma sakın!! Seni tanımak güzel,yüreği güzel insan,Rabbim o güzel gönlünden ne geçiyorsa onu sana nasip etsin inşallah,sana mutlu,huzurlu,neşeli,sağlıklı bir ömür diliyorum,kendine cici bak (:

Kullanıcı imzalarındaki bağlantı ve resimleri görebilmek için en az 20 mesaja sahip olmanız gerekir ya da üye girişi yapmanız gerekir.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet