Tekil Mesaj gösterimi
Alt 10 Eylül 2021, 00:16   #3
KhaosX
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Element ve Burç Uyumu

Tanem Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
Ben aslan burcuyum beyefendi ama hiçbir boşluğu anlaşabileceğimi düşünmüyorum
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.

@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] Hanimefendi benim bildiğim kadarıyla, aslan burcu egolu dur, dik başlıdır. (Burada kötüdür algısı oluşmasın) belli karakterlerle anlaşabilirsiniz. Mesela aslan burcunda olan dj bi arkadas vardı ben kova erkeğine hastayım derdi. Bana sorsaydı "benden uzak dur" derdim.
ben biraz daha sakin tavırli güven duygusu yaşamayan, ya da çabuk atlatabilen birisiyle daha iyi anlaşırim mesela. Liderlik vasıflı insanlarla asla anlaşamam.. çakışırız bu konuda.

Sizin anlaşabilecek kişinin sizden daha dengeci daha realist ve bir o kadar romantik ( hayalperest) liderlik vasfı yüksek (sizden üstün) bi karakteri olması gerekir diye düşünüyorum.. ve sizi çok iyi dinleyip, sizi çok iyi tanıması lazim. Özlenimi iyi olmalı.

Her şeyin sonunda birisi çıkar ve siz susarsınız.

Mutluluklar dilerim. Geceniz güzel olsun.

Kullanıcı imzalarındaki bağlantı ve resimleri görebilmek için en az 20 mesaja sahip olmanız gerekir ya da üye girişi yapmanız gerekir.
google_ad_section_end -->

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları tatlim sohbet Mobil Chat