Konu: Seyra Kimdir
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 11 Kasım 2021, 18:16   #13
Seyra
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Seyra Kimdir

PySSyCaT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] anLatiLmaz yasaniLir deniLen kisidir..
Daha once Seyra’yi nasiL biLirsinizede yazmistim.. ona benzer seyLer yazacam yine..
Forumun demirbaşı.. saygiLisi.. durustu.. edepLisi.. vs vs..

Sayisi yuksek oLsun diye konu ekLemez..
Konu ekLerken biLe yanLisLikLa biLe ayni konudan ekLememistir..
Herkesin (kendim dahiL) ayni konu acmis konuLar buLdum.. bi @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]’nin yok..:-)
(Harbiden buyuk bi basari bu..)

GorusLerimiz ayni oLmasada asLa ve asLa tartismak istemedigim guzeL yurekLi insanLardan biri..
Saygi duyarim kendisine..
OzetLeyecek oLsam.. Kadin gibi Kadindir kendisi..

SeviLiyorsun pirLanta yurekLi @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]..
Hep boyLe kaL guzeL Kadin..

Kusura bakma gec oLdu o 1 hafta sonradan 10 gun istanbuL maceram cikti surpriz yumurtadan.. anca yazdim..:-)

Ne güzel ve içten samimi yorum bunlar.🌺 Çok teşekkür ederim canım. ❤Kişi karşındakinin aynasıdır derler. Sana bunları aksettirebilmişşem demek ki seninde çok güzel bir yüreğin var. Forum içerisinde işini en iyi yapanlardan birisin bence.

Konu tekrarı açmamaya her zaman özen göstermişimdir. Her işi hakkını vererek yapmayı severim.

Evet hayat görüşlerimiz farklı olsa da hepimiz bu ülkenin evladıyız. Birbirimize saygı ve hürmet gösterdikten sonra herşey halledilir. 🌺

Tekrar güzel sözlerin için teşekkür ederim.@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] 😘

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet