Tekil Mesaj gösterimi
Alt 24 Kasım 2021, 01:29   #1
CyBeR
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Microsoft, 2022'de Windows 11'i hızlandıracak

Microsoft, Windows 11'in performans sorunlarını çözmek için çalıştığını ve gelecek yıl işletim sistemini hızlandıracağını açıkladı.

Windows 10'un daha geliştirilmiş bir sürümü olarak karşımıza çıkan Windows 11 işletim sistemi, geçtiğimiz haftalarda resmen kullanıma sunulmuştu.

Windows 10'un kullanıcı deneyimini ve tasarımını büyük ölçüde değiştiren yeni Windows 11, üç haftada oldukça iyi bir başarı elde etti.

Ancak bazı kullanıcılar, Windows 11'in yavaş çalıştığından ve performans düşüşlerinden şikayet ediyor.

MICROSOFT: 2022'DE HIZLANACAK
Microsoft uzmanları, 2022'de yeni nesil işletim sistemini hızlandırmaya daha fazla zaman ayıracak.

Şirketin geliştirme ekibinden bir temsilci, performans sorunlarıyla ilgilenecek özel bir ekip oluşturduklarını söyledi. Bu sayede ABD'li şirket, gelecek yıl en büyük önceliği Windows 11'e verecek.

[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]
Kullanıcılar, özellikle Dosya Gezgini'nin çalışması ve sağ tıklama menüsüyle ilgili yavaşlıktan şikayet ediyordu.

Görünüşe göre Microsoft, gelecek yıl yayınlayacağı yeni güncellemelerle tüm bu sorunları çözüme kavuşturacak.

(Alıntı)

Kullanıcı imzalarındaki bağlantı ve resimleri görebilmek için en az 20 mesaja sahip olmanız gerekir ya da üye girişi yapmanız gerekir.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet