Tekil Mesaj gösterimi
Alt 11 Aralık 2021, 18:12   #158
Darkness
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: TRTalk.NET GÜNCEL Bilgilendirme

Kursad Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
* konu amacına ulaştığından kaynaklı kilitlenebilir.
İlk günden son güne kadar destek veren herkese çok teşekkürler.
@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

hem sizin yönetiminiz (2020) hem de satıldıktan sonra domain @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]ların yönetimi (2021) döneminde sunucu gayet güzeldi. irc popülaritesini artık yitirdi derken eskilerin dönüp ön ayak olmasıyla beraber sıfırdan içinde sohbetli, chatli kelimeler geçmeyen bir domain marka yapıldı. bu yıl yapılan trfox projesi bile bence trtalk projesinin başarısına binaen geliştirilmiştir.bağlantısı olmayabilir ama ben biraz benzerlik görüyorum her iki sunucu da tam kapanma dönemlerine rastladı. sonuç olarak konu yörüngesinden çıkmadan konuşacak olursak her güzel şey bir gün biter trtalk.net de güzel anılar bırakarak şu anda irc girişleri trendsohbete yönlendirilmiştir. istek üzerine bununla ilgili Regex'in yazısını da ben paylaştım forumda

[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

konu kilitlenmeden şunu da söyleyeyim benim tanıdığım Regex bu domaini eğer tutuyorsa irc girişi yönlü olsa bile er veya geç fırsat bulduğunda webini Google'da sohbet ve chat kelimelerinde 1. sayfayı gördürecektir. bugüne kadar gerek forum projeleri olsun gerekse seo calısmalarında olsun yaparım dediği bir şeyi yapamadığı hic olmadı kendisini ortalama 11 12 yıldır tanırım. trtalk.net bugün kapanmış olabilir ama web sitesi aktiftir. Google için önemli olan da budur.

hem 2020 hem de 2021 yönetiminde yer alan bütün emektarlara emeklerinden dolayı teşekkür ederim. muhtemelen konu bu mesajımdan sonra @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] talep ettiği için kilitlenecektir. sadece birkac noktaya deginmek istedim bir gözlemci olarak.sürç-i lisan ettiysek affola

syg.

Konu Darkness tarafından (11 Aralık 2021 Saat 18:15 ) değiştirilmiştir.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet