Konu: Ece Kimdir?
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 15 Aralık 2021, 20:31   #19
Ece
~ Lafazan.Net ~
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Ece Kimdir?

Seyra Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] burada tanıdığım ve kendime yakın hissettiğim biri. Duruşundan sohbetlerinden güçlü akıllı bir kadın olduğu anlaşılıyor.

Kendine ait sitesini güzel yerlere getirmeyi başaran çalışkan bir kadındır. Yüreğinin güzelliğini her cümlesinde belli eden biridir.

Rabbim her zaman yar ve yardımcın olsun cnm. Seviliyorsun

@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] cim anladim ki yakinlik hissetme konusunda duygular karsilikli

Forumda yorumunu okumadan es gecmedigim isimlerdensin.

Guzel sozler icin tesekkur ediyor ve guzel dualarina herkes icin musterek olmasi adina amin diyorum.

Rabbim senin gibi insanlarla karsilastirsin seni..

BoRaN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] çok saygılı ağır başlı tam bir hanımefendi ALLAH her daim yolunu ve bahtını açık etsin yüreği güzel insan
Real Hayatında başarılar dilerim

@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] guzel yuregin bakisin icin cok tesekkur ederim.
Bi iki kez incelik gosterip ziyaretimize geldin
Oradaki kisa sohbetten bile ne kadar efendi edepli saygili oldugunu belli ettin.
Sende lutfen hic degisme boyle guzel sifatlarla hayat boyu anil..
Cok tesekkur ederim guzel sozlerin ve yorumun icin..

eSKueL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] (: tanırım,tanıdığım günden bu güne hep aynı çizgide,saygı,sevgi,anlayış,yardımcı olma,özellikle misafirperver olması,içtenliği samimiyeti çizgisini bozmayan bir Can.Rabbim yolunu bahtını açık etsin güzel Can,Güzel kalbinin her zaman güzel kalması dileğiyle,Başarılar diliyorum hayatında.Saygı ve sevgi ile.

Ve..
@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] )
Oncelikle guzel dualarina amin diyorum
Cumlemiz icin gercek olur dualarin ins..
Senin gibi guzel insanlara saygi sevgi hurmet hizmet zevkdir..

Sen hep ol Müslüm Baba ve Kahven bizden EvelAllah..

Carizma Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Ece örnek bir Hanimefendidir baska kelimeylen anlatilamazki

@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] cok tesekkur ederim
Senin komsun olmak bunu gerektirir )

Kullanıcı imzalarındaki bağlantı ve resimleri görebilmek için en az 20 mesaja sahip olmanız gerekir ya da üye girişi yapmanız gerekir.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet