Tekil Mesaj gösterimi
Alt 10 Ocak 2022, 14:01   #8
Lei’La
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Pia' 'yı Nasıl Bilirsiniz?

ah @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] mmm balkizimm asalet abidesi seni anlatmaya acaba klavyede ki karakterler yeter mi?! Asla!

SEN yüregi, ruhu, gülüsü güzel olanim... yüreginden kalemine dökülen sözcüklerin tamda hayran olunasi. Sevdiklerini sahiplenen asiri benimseyen ve her daim o kisinin iyiligini dileyen ve bunun icin caba sarf eden birini düsünün iste o Pia mm kalp kirmamaya özen gösterir, ama cok üstüne gidildiginde minnacik Pia mm bi an dev PIA ya dönüsür ama orda bile tüm asaleti ile hakkini savunur ... ve herseyden önce azimli hayalleri icin adim adim ama büyük azimle caba sarf etti ve sonunda mutlu sona yaklasti o artik bir hemsire... yeni yolculuga cikacak yeni baslangiclara adim atacak, yep yeni bembeyaz sayfasi doldurulasi bi hayat simdi Pia mi bekliyor... bu yolda hep yanindayim, herzaman destekcin ve mutlulugunu paylastigim kadar tökezlemelerinide paylasmaya hazirim canim...

ah SEN iyi ki varsin iyi ki seni tanimisim iyi ki balkizim olmussun seni cok seviyorum

Kullanıcı imzalarındaki bağlantı ve resimleri görebilmek için en az 20 mesaja sahip olmanız gerekir ya da üye girişi yapmanız gerekir.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet