Tekil Mesaj gösterimi
Alt 29 Nisan 2022, 02:42   #107
İpek-
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Röportaj : Ares

Sanem Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
Röportajlar serimize sizlerden gelen yogun talep üzerine IRC dünyasının başarılı ismi Ares ile gerçekleştirdik. Keyifli okumalar...

<Sanem> Öncelikle şahsım ve IRCForumlari.NET kullanıcıları adına teklifimi geri çevirmediğin için teşekkür ederim.

<Ares> Seneler evvel bu teklifi geri cevirmistim, uzun bir aradan sonra IRC'e donunce zamaninin geldigini dusundum ve kabul ettim. Ayrica ilgi ve alakaları icin IF kullanicilarina ve sana tesekkur ederim.

<Ares> Telnete merak saldigim cocukluk donemlerimde Adanet'in teknik admini DarkElf ve TTNet'in teknik admini |SaMaN| diyebilirim. Sevdigim, tanidigima memnun oldugum arkadaslarim / kardeslerim ise, real de dostluk baglari kurdugumuz @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] ( Volkan ), @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] ( Sinan ), @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]kan ( Osman ) basta olmak uzere

<Ares> @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] ( Bugra ) @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] ( Mahmut ), @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] ( Mehmet abi ), @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] ( Serkan ), @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] ( Hasan ), @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] ( Selcuk ), @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] ( Samet ), @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] ( Mehmet ), @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] ( Murat ), @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] ( Bekir ), @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] ( Onur ) gibi nice degerli IRC'e emek ve gonul vermis arkadaslarim. Hepsi karakter olarak mukemmel insanlar. Her birine hayatlarinda basarilar ve mutluluklar diliyorum.

<Sanem> Ares bize zaman ayırdığın için teşekkür ederim, seni tanımaktan çok mutlu oldum iyi akşamlar dilerim.

<Ares> Ben tesekkur ederim Sanem. Sanada real yasantinda basarilar dilerim, iyi aksamlar.

Bu güzel Röportaji (sözleşi) zevkle -keyifle okudum (saat geç olsada) !Sizlere @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] - @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] çok
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları tatlim sohbet Mobil Chat