Tekil Mesaj gösterimi
Alt 10 Haziran 2022, 10:36   #17
tugbu
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Forum ve Tazminat Davası

He he zaten yargıda senin forum ile alakalı sorunun icin ugraşacakti atarlar dosyani en sona
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.

Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
ülkede o kadar sorun varken senin ufak isteğini yapmadılar diye forumla uğraşacak tabi tabi

--IRCForumlari.NET ; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:33 -->-> Daha önceki mesaj 10:32 --

Never Give Up Nickli Üyeden Alıntı

Zaten konuyu okumamışsın sanırım ben mesajlarım konularım silinsin demiyorum. Orada üyeliğimin kalmasını istemiyorum. Bunu da defalarca söyledim.

Ben zaten avukatla konuştum. Tabii ki konu mesaj silinmez. Ben onu zaten konuda yazdım. Dilekçe yazdırdım da savcılığa daha vermedim.Profilini silme hakkı vardır, ben de bu dedim. Sen insanca güzel bir dille ifade ediyorsun. Karşı hukuki gerekliliği yerine getirmiyor.. KVKK bu hakkı tanımış..

Yoksa 13 bin mesaj attığım emek verdiğim bir yer de şey yapmak..

Saygı yok, sevgi yok. Çok büyük bir hayal kırıklığıdır benim için..
Benim ilk üye olduğum forumdur..

Beni forumlarda tanıyan herkes bilir, yanlış davranışlarım olmuştur. Kişiliğimi karakterimi kimseye ezdirmem. Uzatmak da istemiyorum aslında bu konuyu..

Zaten onun için başlatacağım..

Benim istediğim Xenforo’da var bu sistem, biliyorum. Oradan ipim, mailim, profilim onların kalmasını istemiyorum. Yoksa mesaj silinsin konu silinsin diyen yok. O zaman niye oldun öyle olmaz aynen

Haci girmezsin olur biter ? Nedir yani devlet meselesi mi

--IRCForumlari.NET ; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:34 -->-> Daha önceki mesaj 10:33 --

Ocean Nickli Üyeden Alıntı
1-kullanıcı adınızı / profilinizi sildirme hakkına sahipsiniz.
2-daha önce girdiğiniz mesajları ve açtığınız başlıkları sildiremezsiniz. bu tamamen forum sahibinin insifiyatinde olan bir şey.

kimse size o yazıları zorla yazdırmadı. böyle bir hakta bulunamazsınız. bu sebeple bunun bilincinde olup dava işlemlerini öyle başlatın. profilinizde kişisel bilgileriniz yer aldığı için bu hakkınız doğuyor ancak mesaj ve başlıklarınız için aynı şey geçerli değildir.

Şu oşın kadar mantıklı konusan biri yok dicemde ben varım diyemiyorum sjsjs

--IRCForumlari.NET ; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:36 -->-> Daha önceki mesaj 10:34 --

Sunuda ekleyim sizin zirt pırt şeylere dava açmanız yüzünden bizim miras davası her yıl erteleniyor ya bir salın yargıyı

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet