Tekil Mesaj gösterimi
Alt 10 Haziran 2022, 10:37   #18
Never Give Up
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Forum ve Tazminat Davası

AntepLi Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
Basit Bir İsteği Neden Geri Çeviriler Anlamadım Ki.

Anlaşılacak bir durum yok. Bunu ego meselesi yapıyorlar.. Aklınca uğraştırıyor..
Yani yazıyorsun güzelce, tamam okey.. Sonra güzel bir dille yazıyorsun. Uzatmayalım silinsin dedim, adam ego taslayacak buralardan bir şeyler ummak bile büyük bşr sefalettir. Sana ban atıyor yönetimi taciz ediyormuşum afsgshsj yoksa ben dava filan düşünmüyordum ama karşındaki dalga geçiyorsa, kasıtlı olarak sinir etmekten mutlu oluyorsa o başka bir şey.. Deli saçması şeyler.. Muhatap olduğum kişinin nasıl birisi olduğunu bildiğim için bir şey demiyorum. Aslında problemim de yok. Yani düşman filan veya onla problem yaşamaktan zevk de almıyorum.
Kişilik olarak çok zıt bir durumdayız sadece..

30 gün daha dolmamış, atılan mail esas olduğu yani bir iki haftaya silinmezse kalıcı, dava açacam.. Mecbur bırakıyorlar insanlar..
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.

Eskiden çocuktuk hadii param yoktu babam duymasın üzülür filan bu forumlarda çok çirkin şeylerde gördüm. Küfür edenler filan.. İnsanlar saygısını her zaman korumalıdır birbirine..
Meslek sahibi bir insanım, kendimi kimseye ezdirtmem. Kralını padişahını tanımam..

#SOMA

Konu Never Give Up tarafından (10 Haziran 2022 Saat 10:38 ) değiştirilmiştir.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet