Tekil Mesaj gösterimi
Alt 10 Haziran 2022, 10:42   #20
Never Give Up
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Forum ve Tazminat Davası

tugbu Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
Bu cocugu ezmeyin

Kimmiş sahibi forumun forumu basalım? Ben uye miyim acaba ?🤔 gidip kavga çıkartalım

Bilmemen tanımaman daha iyi..
Tanıdığını sanmam, aslınsa kötü biri de diyemem. Nefret filan etmiyorum.
Ama frekansımız hiç uymadı.. Bir ara barıştım, o da iyi davranmıştı olmuyor..
Ben otoriteyi hiç sevmem, baskıya hiç gelemem.
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.

Eski sıcaklığı bulamadım, yönetimden ziyade.. Yönetim kötü olursa eğer bir forumda sevdiğim insanlar varsa ben o forumda takılırım da.. Ortamı beni sarmıyor artık..
Herkesin sözü batıyor sen burada bana istediğini de batmaz ama orada kırgınlık olunca ufacık bir sözden bile kırılıyorsun..

Dışlayıcı tavırlar, değer görmemek önemsenmemek.. Başka bir yer olsa girmem biter, ama bu bahsettiğim yerde silinmesini istiyorum. Çok büyük hayal kırıklığıdır benim için çok severdim ama dışlanmak filan saçma sapan şeyler..
Eakiden olsa forumun popülerliğini geyiğini döndüren bendim neyse, geçmiş günler.. Eskiyi konuşan yaşlılar moduna bağlamayım

Yok be uğraşmaya değmez.

Senin kardeşimi kimse ezemez.. Bu hayatta ailemin ilk öğrettiği şeydir, asla kimseyi ezme kimseye de kendi ezdirme..

Ne insanlarla reelde muhatap oluyoruz bir bilsen, o yüzden sanal şeyler hiç önemli değil

Konuşmaya bile değmez, davayı açınca ama dava dilekçesini buraya atarım..

#SOMA

Konu Never Give Up tarafından (10 Haziran 2022 Saat 10:50 ) değiştirilmiştir.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet