Tekil Mesaj gösterimi
Alt 03 Temmuz 2022, 23:07   #27
Ecem
~ AskNetim.Com ~
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Sunucu Polemiği < 4 > BizdeSohbet.COM [ 2022 ]

UsLuBoy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
hani derler ya küçük şirin sahil kasabası diye tam öyle bir sunucu
ben global olanlardan çok böyle sunucuları seviyorum
sürekli samimi ve akıcı sohbet oluyor
eskiden yoğun olarak özel kanallarda olurduk ama artık günümüzde sunucular özel kanallar gibi oluyor
o yüzden ben ortamı çok beğendim
başarılar dilerim

Tsk ederiz her zaman bekleriz

--IRCForumlari.NET ; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:20 -->-> Daha önceki mesaj 21:20 --

Çevrimiçi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
siz geçen senede hiç birşeyi beyenmeyen biriydiniz sanırsam

Gayet güzel olmuş emeği geçen herkesin emeğine sağlık

kendim bulunduğum için söylemiyorum Güzel bir plartform Bütün dostlara tavsiye ederim

Tsk ederim

--IRCForumlari.NET ; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:21 -->-> Daha önceki mesaj 21:20 --

Türk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
ortada bir emek var emeğinize sağlık

Tsk ederiz

--IRCForumlari.NET ; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:22 -->-> Daha önceki mesaj 21:21 --

aLtimod Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Basta @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] olmak üzere Basarılar dilerim. Güzel Hos Bir Sunucu.

Tsk ederiz

--IRCForumlari.NET ; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:23 -->-> Daha önceki mesaj 21:22 --

Siyah Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Sıradan atmasyon bir nick ile bir iki sene öncesinde girip sohbet ederken "basit bir haksızlığa" uğramıştım.
Oradaki prefixi & olan Srad nickli biri vardı. Onun adil davranması, müdahale etmesi, profesyonel yaklaşması bu sunucunun vakit geçirilebilir olarak görmemdeki sebepti. O zamanlardan bu yana arada girer @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] ile ve tanıdıklarla hasbihal eder, çıkarım.

Daha güzel başarılar dileğimle.
Yolunuz açık olsun.

Tsk ederiz

--IRCForumlari.NET ; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:23 -->-> Daha önceki mesaj 21:23 --

Mylife Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
İlk defa bugün biraz girme şansım oldu. Güzel samimi bir ortamları var. Başarıların devamını dilerim.

Tsk ederiz hep bekleriz

--IRCForumlari.NET ; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:24 -->-> Daha önceki mesaj 21:23 --

beston Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Güzsl yönetim istediklerinizin
Olması dileğiyle başarılar.

Tsk ederiz

--IRCForumlari.NET ; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:27 -->-> Daha önceki mesaj 21:24 --

CtrL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Birkaç seferdir uğruyorum, sürekli sohbet dönen sıcak, samimi bir ortam var.
Emeklerinizin karşılığını alırsınız umarım, başarılar.

Tsk ederiz her zaman bekleriz

--IRCForumlari.NET ; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:28 -->-> Daha önceki mesaj 21:27 --

Mr. Nobody Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Emeğine sağlık @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]
Başarılar diliyorum

Tsk ederiz

--IRCForumlari.NET ; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:07 -->-> Daha önceki mesaj 21:28 --

YapraK46 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Yönetimin arkadaş, Dj lerinin dost ve kardeş olduğu, güzel insanları içinde bulunduran muhteşem bir sunucu bizdesohbet. En az abim kadar sevdiğim insanların, en az olmayan kız kardeşim kadar yakın hissettiğim insanların olduğu; yanlışıyla doğrusuyla herkesi olduğu gibi kabul eden, affetmeyi bilen ve herkesin içinde bir güzellik olacağına inanıp herkese kalbi açık olan bir radyo derinfm. Kıymetli insanların arasında olduğum için kendimi güvende ve huzurlu hissediyorum. İyi ki tanıdım dediğim insanlarla nice güzel yıllara.[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

Tsk balim

Kullanıcı imzalarındaki bağlantı ve resimleri görebilmek için en az 20 mesaja sahip olmanız gerekir ya da üye girişi yapmanız gerekir.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet