Tekil Mesaj gösterimi
Alt 11 Temmuz 2022, 00:39   #16
Ocean
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: QBilisim qWEB v1 - IRC Web ve Mobil Chat Apleti

Set Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.

Neyin tatminindesin kücük dostum sen, neyi kanıtlama gereginde duyuyorsun suan, sana gelip fikrini sormadık, soracagımız bir adamda oldugunuzu zannetmiyoruz acıkcası, begenmeyebilirsin sana begenceksin diyen'mi oldu diyorum zaten, "fikir ve tavsiye" böyle sen gibi konusularak verilen birşey degil, önüme geleni derim ? istedigimi yaparım ? cidden sanalda sen gibi kac insan var farkındasındır sen, iki cod diyorsunuz ama gelip senin mesaj kutuna baksam boş muhabbetlerden baska birşey göremedim, 2 codu sizde yazın paylasın yada tanıtın size engel olan yok, icraat yok cene calisiyor, oda güzel birşey, herneyse hadi kücük dostum sohbetlerine dön sen (:

bana fikrimi soramazsın zaten, ben bir fikir beyan etmek istersem girer onu özgürce söylerim. buraya bu başlığı açıyorsan her türlü eleştiriyi kabul etmek zorundasın. bir şeyler için uğraşmış veya emek harcamanın karşılığı sadece övgü değildir. eleştiriye tahammül edemiyorsan git pollyannacılık oyna. çok merak ediyorsan özel mesajlarımı ifşa edeyim gel, senin gibi zırva boş beleş işlerle uğraşmayan bilimden tut felsefeye, kozmolojiden tut trigonemetriye, yeraltı edebiyatından tut, jeolojiye ne ararsan var senin idrak etmeyeceğin çok dolu sohbetler ve muhabbetler. küçük kardeşinin sana öğreteceği çok şey var diyeceğim de senin aklın alır mı orasını bilemiyorum. her neyse bir kaç satır kod yazmışsın yine hakkını yemeyelim gel sana gustav steinmann madalyası'nın iğnesini verelim ahaha. küçük kardeşinin kıyağını unutma.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet