Tekil Mesaj gösterimi
Alt 28 Temmuz 2022, 12:24   #15
Selale
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Ocean'ı nasıl bilirsin?

Sevgili @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] , degerli yorumun icin hem cok mutlu oldum hem de duygulandım. Ne kadar tesekkur etsem yine de yetersiz kalır. Minnetarım Lutfen tek gitme, gerekirse birlikte gidip o agacın kahvesinden toplayıp golgesinde oturup enfes muhabbetle kahvemizi yapıp icelim Seflerin canı mutfaga

Yaa ne ıslamıstık ama cok guzeldi cok ama coook Eveett benim Irish imden icmistikk hala en sevdigimdir ancak eskisi kadar iyi yapan yerlere erisebilmek cok zorlastı. Hersey surup oldu Inan o gun her ne kadar yanlıs yapmıs olsalar da kahveyi, muhabbetinle bambaska bir tat aldı canım benim ya

Gonuller bir olduktan sonra ha ayda bir gorusmusuz ha yılda bir. Her gun gorusmek zorunda kaldıgım nice kılıklar var ne yazık ki .. Her daim gonlumdesin guzel insan

Bu kadar hayıflanmamızdan sonra bir kahve sart oldu tez zaman icin, o halde calısmalar baslasın, seviliyorsun hem de cok

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet