Tekil Mesaj gösterimi
Alt 02 Ağustos 2022, 15:30   #4
SoNNoKTa
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Keyfli.NET Acizliği

Oncelikle Merhaba Forum okuyucuları. @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] a Cevaptır...
1. Oraya Ekran Atarken Yarım yamalak atma.
2. Kızın Sevgilileri gelecek Benim Mekanımda insanlara Küfür Edecek Bravo mu Diyeceğim Size
Ben sana Benim Sunucum Onunla alakalı Küfürleri Saaati ile Attım. Bundan Once mi Sonramı Senin Orada Küfür oldu ?
3. Beni Siber Suçlara Vereceksin ya Vermez tüm forum şahit Sonuçlarını Buraya at atmazsan Krakterinden Şüphe ederim
4. Bunu yazarken Adı Geçen insandan izin aLdın mı Benim yazdıklarınla Alakalı sorunum yok istediğini Yazmaya Devam edebilirsin.

--IRCForumlari.NET ; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:22 -->-> Daha önceki mesaj 15:16 --

Bu arada Bahsş Geçen Şahıs hatuN PetuNya Cute vs Bi dünya nick alıp Kovulduğu yerlere takıldığı erkeklere çıplak resim atarak küfür ettiren birisi. Yazık
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.

Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.

--IRCForumlari.NET ; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:30 -->-> Daha önceki mesaj 15:22 --

[10:03]» <G-Bot> [Tarayıcı]: Chrome v103.0.0.0 - [Marka]: Huawei LDN-L01 - [İşletim Sistemi]: Android 8.0.0 - [Ident]: MobilKeyfl - [Port]: 7033
[10:03]» <G-Bot> [Bilgi]: Awas kullanıcısı WEB üzerinden giriş yaptı.
[10:03]» <G-Bot> Kullanıcıyı yasaklamak için: !wban ekle Awas
[10:03]» <G-Bot> Muaf IP eklemek için: !muafip ekle 37.154.47.203
[10:03]» <G-Bot> ---
[10:03]» <G-Bot> [Bilgi] Nick: Awas IP: 37.154.47.203 Ülke: Turkey Şehir: Adana / Adana ISP: Avea Iletisim Hizmetleri
Küfür Eden Şahıs bu @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] ın Sunucusunda Takılıyor ve Bizim Sunucumuzdaki Şahsımda dahil insanlara Küfür ediyor
Küfürleri buraya atmıyorum Herkezin Görmesine Gerek Yok Zaten Giriş bilgilerinden ve @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] ın attığı ekrandan anlaşılacağı gibi bizden dolayı olan arkadaşlarımın ettiği Küfür 11 04 de Bize Gelen Küfür 10 03 de Tam 1 saat Sonra @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] ın olduğu mekanda Küfür oldu ki o Saate kadar uyardım Gerekli işlemin yapılması için. Buraya yazıp Acıtasyon Yapma.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları sohbet odaları Benimmekan Mobil Sohbet