Tekil Mesaj gösterimi
Alt 20 Eylül 2022, 17:02   #2
Z-Lined
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: wi-fi sorunu yardım.

BeLa Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
selamlar, konuyu nereye açacağımı bilemediğim için buraya açtım.

söyle bir sıkıntım var; 2 ay önce wifi şifresini değiştirdim modem arayüzüne girip. o günden beri bir tek benim telefon modeme bağlanmıyor. daha doğrusu bağlanıyor ama bir süre sonra interneti kullanamıyorum. bağlı görünüyor ama internet yok. günde 1,2 defa tekrarlıyor bu durum, ağ ayarlarını sıfırlayıp tekrar bağlanmak icap ediyor her seferinde. bu problemi nasıl aşarız?

Kendi telelefonun ip'ini banlamış olabilirsin modemden, hiç bağlanmıyorsa diğerleri bağlıysa, sınır koymuş olabilirsin
Örnek: toplam 4 kişi bağlansın yada sayılar düşer arta bilirde bunu kendin belirliyorsun
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.

Hiç olmazsa modemde kücük bir delik var, onun içine sığacak birşeyle 5 saniye kadar bastır içinde düğme var, modem komple restlenecektir. İnternete bağlanırken oto güncelleme yoksa

Servis sağlayıcının kendi sana özel kullanıcı adı ve şifre girmelisin. Yoksa modem internete bağlanmaz.

Modemin markasını modelini googleye yazarak kişi bağlantı sınırını bulabilirsin veya cihaz banlamayı.
Geçmiş olsun

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları sohbet odaları Benimmekan Mobil Sohbet