Tekil Mesaj gösterimi
Alt 02 Ekim 2022, 09:25   #8
Tanem
Tefeci'nin Kızı
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: İnsanlar evcil hayvanlarını neden sokağa atıp terk ederler?

Hanımefendi ben kesinlikle onların içlerin de gerçek anlamda hayvanlara karşı bir sevgi barındırdıklarına inanmıyorum.Böyle sokaktan,ya da para vererek kedi,köpek ya da diğer evcil hayvanları sahiplenen insanlar heves için alıyor.Ya ben de kedi bakmak istiyorum çok istiyorum benim de kedim olmalı “Kedi nasıl bakılır,incelikleri Ya da kediye yaklaşım nasıl olmalı hiç araştırmadan” heves için evlerine alıyorlar.Bunların yanı sıra kızın,oğlum için alıyoruz diyenler de çoğunlukta hayvanları evlaatları’nın eğlence aracı gören zihniyetler ve. Evlatları o hayvandan sokulunca o hayvan kendini kapıda bulmakta, işte bu da başka bir canilik bir an olsun düşünelim empati kuralım lütfen Hayvanlar bizi eğlendirmek için dünya gelen canlılar değildir.Onlar bize dost olur,Bazen sırdaş olur Ve biz insanlar kadar onların da sevgiye ihtiyacı vardır. Bakamıyorsanız ya da çok çabuk sıkılıp Vazgeçebilen yapınız varsa hayvan sahiplenme fikrinden vazgeçin onları eve alıştırıp sonra sokağa atmak bir caniliktir.Ben de bihter’in annesi olarak kızım ile birlikte nerede böyle cani ruhlu insanlar varsa konuyoruz.

Kullanıcı imzalarındaki bağlantı ve resimleri görebilmek için en az 20 mesaja sahip olmanız gerekir ya da üye girişi yapmanız gerekir.

Konu Tanem tarafından (02 Ekim 2022 Saat 09:35 ) değiştirilmiştir.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları tatlim sohbet Mobil Chat